lana tafra

Edukatorica - Čitajmo zajedno

Lana Tafra

Tko je Edukatorica u Radionicama ČITAJMO ZAJEDNO?

Već iskusno TV lice! Lana Tafra više od dva desetljeća ulazi u Vaše domove putem malih ekrana  kao urednica i voditeljica mozaičko-informativnih te dnevnih kontakt emisija uživo!

Televizijski posao je njen životni odabir, a svoje bogato iskustvo podijelit će s djecom i mladima u Radionicama ČITAJMO ZAJEDNO! „Od osnovne škole voditeljski posao je odredio moj život! Sazrelo je vrijeme da mladima kojima je to potrebno olakšam put do tečnog čitanja, a kasnije i zahtjevnijih formi….“

Pravilno čitanje je alat koji nam je potreban u svim fazama i segmentima života. Dobar čitač je uvijek u prednosti da lakše razumije zadatke, brže reagira, postigne bolje rezultate i naposljetku bude zadovoljan te siguran u sebe. Dobar čitač ima odlične predispozicije da bude i odličan govornik koji će znati predstaviti sebe, svoje stavove, želje i zaokupiti pažnju slušatelja. Uz pravilno čitanje ide i pravilno držanje, sve to treba začiniti dozom ležernosti i vedrim licem…to su otprilike karakteristike dobrog govornika, a poseban začin je vaša osobnost i šarm. „Pomoći ću Vam da otkrijete čitača u sebi!

Za početak je dovoljna dobra volja, dalje će ići, vidjet ćete….! Veselim se susretu s Vama u radionicama ČITAJMO ZAJEDNO !“

Vaša Edukatorica,

Lana Tafra

error: Zaštićeni sadržaj !!